29 Ağustos 2012 Çarşamba

Bayan Bol Paça Pantolon Modelleri

Bayan bol paça pantolon modelleri; her zaman olduğu gibi bu sezon yine gündemde. Ve yine çok moda. Bayanların pantolon konusunda en çok tercih ettikleri model bol paça pantolon modelleridir. Ancak bayanların bu konudaki, bol paça pantolon tercihleri genellikle rahat ve spor şık olduğu içindir. Ve yine bol paça pantolon modelleri çok sık rastlanan modellerdir. Bol paça pantolon modelleri daha çok kot ve keten olarak tercih edilmektedir. Fakat mevsimine göre de kadife ve kumaş da tercih edilebilir. Bayanların kesinlikle vazgeçemeyecekleri bol paça pantolon modelleri her mevsim tercih edilebilir. Bol paça pantolon modelleri bayanlar tarafından daha çok tercih edilir. Çünkü daha rahat ve daha şık durmaktadır. Üzerine oldukca sade bluzlar giyilirken, ayakkabı olarak da hertürlüsü tercih edilebilir, ama daha çok spor ayakkabılar giyilir.


                                            Yüksek bel, bol paça kot pantolon modeli.
                                                Açık mavi, orta bel kot pantolon modeli.                                                        Bol paça kot pantolon modeli.


                                    Yüksek bel, beli düğmeli, bol paça kumaş pantolon modeli.                                                   Siyah, bol paça kumaş pantolon modeli.
                                      Mavi, hafif taşlanmış, bol paça kot pantolon modeli.
                                                               Bol paça pantolon modeli.
                       Bol paça kot pantolon modeli.

0 yorum:

Yorum Gönder