26 Ağustos 2012 Pazar

Şifon Elbise Modelleri

 Şifon elbise modelleri; uzun, kısa, çiçekli, desenli ve düz olarak çok fazla çeşitleriyle kadınların beğenisine sunulmaktadır. Ancak, kadınların giyim konusunda, en çok tercih ettikleri kıyafet elbisedir. Şifon elbiseler genellikle desenli, çiçekli ve renkli özelliklere sahiptir. Her tarza ve her zevke uygun modellerdir. Hem spor, hem şık ve fantazi modeller de vardır.  Özel  günlerde genellikle şık ve fantazi modeller tercih edilmektedir. Yaz kış her mevsim, her sezon  moda olan şifon elbiseler geçmişten bugüne kadar, modası hiç geçmemiştir. Abiye şifon elbiseler, spor şifon elbiseler, çiçekli şifon elbiseler, kısa şifon elbiseler, askılı şifon elbiseler, straples şifon elbiseler gibi çok fazla modelleri vardır.  Her kadının dolabında mutlaka şifon elbise olmalıdır.
 
 
 
 
                                             Uzun, siyahi beyaz çiçekli şifon elbise modeli. 

                                                        Gri, mini, eteği pileli şifon elbise.                                   Turkuaz mavisi, uzun, boyundan bağlamalı, şifon elbise.
                                               Rengarenk, pembeli, şifon elbise modeli.


                                         Uzun, boyundan, bağlamalı, çiçekli elbise modeli.                                     Uzun,,siyah, v yakalı eteği çiçekli şifon elbise modeli.
                           Straples kesim, belden aşağıya bol, renkli, çiçekli şifon elbise modeli.


                                                      Uzun,sarı çiçekli şifon elbise modeli.
                                        Turuncu, boyundan büzgülü, kısa şifon elbise modeli.

0 yorum:

Yorum Gönder