28 Ağustos 2012 Salı

Bayan Kemer Modelleri

Bayan kemer modelleri, spor, şık ve fantazi olarak farklı modelleri vardır.Hertürlü kemer modeli, herzaman moda ve gündemdedir. Kemer çeşitleri, bazen aksesuar olarak takılır, bazende kıyafeti tamamlamak amacıyla takılır. Kalın kemer çeşitleri, ince kemer çeştleri,lastikli kemer çeşitleri, tokalı kemer çeşitleri, zincirli kemer çeştleri ve gelinlik kemer çeşitleri gibi çok fazla çeşitleri vardır. Her zevke ve her tarza uygun kemer modelleri vardır. İnce kemer modelleri çok daha şık ve fantazidir. kalın kemer çeşitleri ise daha günlük ve daha spor modellerdir. Günümüzde kemer çeşitleri çok detaylıdır. Çok renklidir ve çok şıktır. Bazen ayakkabıyla kombin edilir, bazende çanta yada kıyafetle kombin edilir. Ama mutlaka kemer takılır...
                               Kırmızı, kalın, önden bağlamalı ve altın rengi kemer çeşitleri.                                                      Siyah ve çok şeritli kemer modeli.
                            Arkadan bağlamalı, önü büzgülü ve sarı taşlı saten kemer modeli.                                           Lastikli, fuşya rengi, kalın kemer modeli.


                                    Taşlı, ince ve abiye kemer modeli, yada gelinlik kemeri.
                                       İnce, renkli ve tokalı kemer, spor kemer modeli.

                                                  Kalın, rugan ve dolamalı kemer modeli.

                                                İnce, lame rengi, taşlı abiye kemer modeli.
                                          Kalın, önden biritli, zebra desenli kemer çeşidi.                                    Kalın, belden dolamalı ve siyah zımbalı kemer modeli.

0 yorum:

Yorum Gönder